• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 Tıkla Hemen Ara

SANCAKTEPE NAKLİYE

sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız, daima müşterilerinin eşya güvenliğini ve taşıma ihtiyaçlarını  hizmetler üretmeyi tercih etmiştir.

sancaktepe nakliyatçılar arasında her zaman müşterisinin taşınmasında sağlam taşımayı sigortalı taşıma firması olma ayrıcalığına sahiptir.

Sigortalı taşıma kapsamında hizmet alabilmek için eşyalarınızın de montaj ve ambalajlama adımları kurumumuz tarafından yapılmalıdır.  Firmamız taşıma süresi boyutunca eşyaların yaşayacağı olumsuzluklara karşı kaza sigortası sunmaktadır.

İçi boşaltılmış eşyalarınızın dolaplar, elektronik eşyalar, oturma gurupları ve diğer sehpa konsol gibi yan eşyalarınızı evinize gelen personellerimiz taşımadan önce köpüklü patpat  ve bu sayede darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı hale getirmektedir.

Sancaktepede Düzenli ve Zamanında Nakliyat

sancaktepe nakliyat şirketleri arasında fark yaratan en önemli özelliğimiz şüphesiz zamanında ve dakik hizmetler sunuyor olmamızdır..

sancaktepe nakliyat firmaları arasında öne çıkan asansörlü taşıma hizmetidir.

Yüksek katlı apartmanlar ve ofislerde ikamet eden müşterilerimizin taşınma sürecini hızlandırmak için kullanıma sunduğumuz asansör sistemimiz sayesinde süreç hızlanırken eşyaların çizilme ve darbeye karşı korunması da sağlanmaktadır.

Firmamız taşınma süreci henüz başlamadan önce yapacağı ön inceleme çalışmalarıyla asansörün doğru açıda ve doğru yere kurulabilmesi için çalışmalar yaparak gecikmeyi minimuma indirir.

Sancaktepe Ofis Taşımacılığı, Evden Eve Nakliye


Sancaktepe ofis taşıma işimizi yapmadan önce ekibimiz gider öncelikli bir fizibilite
çalışması yapar yerinde inceler hesap yapar ve ona göre fitat verir. Fiyatta anlaşılırsa daha sonra hangi malzeme kullanılacaksa önceden alınır ve daha sonra belirlenmiş birgünde eşya taşınır.

Sancaktepe evden eve nakliyat Kaliteli nakliye hizmetimizin özellikle şehirlerarası sürekli toplu gönderi yapan yedek parça ve acil parça gönderileri için hizmet verir.

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız yine bu alanda kontratlı çalışmalarla müşterilerine en uygun fiyatı sunarken tasarruf ve garantili taşıma hizmeti sunarak müşterileri için düzenli nakliye hizmeti sağlamaktadır.

sancaktepe evden eve nakliyat firmamız İstanbul ve komşu şehirlerarasında nakliye hizmeti sunarken edindiği tecrübeyle işletmeniz için düzenli taşıma hizmeti sunmaktadır.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

Sancaktepe Nakliyat da yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım sizde yükünüzden kurtulun. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

İŞ TEL:0216 612 02 60

GSM :0537 481 01 06

GSM :0533 317 90 80

İletişim
 Nakliye İletişim
Evden Eve Nakliyat
 Evden Eve Nakliyat
Nakliye Aracı
 Nakliyat Aracı